خواننده جوان کرد به نشانه اعتراض سالن را ترک کرد

 

یلدا عباسی از خوانندگان جوان کُرد شمال خراسان در یک جشنواره موسیقی که در سنندج برگزار گردید، به نشانه اعتراض به شیوه برخورد با وی، سالن جشنواره را ترک و از دریافت لوح تقدیر خودداری نمود. یلدا عباسی به دعوت رسمی مسئولین در جشنواره ملی فرهنگ و هنر اقوام ایران شرکت کرده بود.

یلدا عباسی: به عشق هوادارانم وسط اجرا سالن را ترک نکردم

یلدا عباسی از خوانندگان جوان کُرد شمال خراسان در یک جشنواره موسیقی که در سنندج برگزار گردید، به نشانه اعتراض به شیوه برخورد با وی، سالن جشنواره را ترک و از دریافت لوح تقدیر خودداری نمود.

به گزارش وب‌سایت کُردپا، یلدا عباسی که به دعوت رسمی مسئولین «جشنواره ملی فرهنگ و هنر اقوام ایران» به سنندج رفته بود، پس از قطع صدای وی به هنگام اجرا، علی‌رغم اصرار مدیر جشنواره، سالن جشنواره را ترک و به هتل محل اقامتش بازگشت.

این خواننده جوان اهل شهرستان شیروان در استان خراسان شمالی، همچنین از دریافت لوح تقدیر جشنواره خودداری کرد.

یلدا عباسی در این باره به آژانس کردپا گفت: «من تنها به احترام حاضرین در جشنواره، در میانه اجرا سالن را ترک نکردم، زیرا بسیاری از آن‌ها به عشق من آمده بودند و من هم نمی‌توانستم آن‌ها را نادیده بگیرم».

یلدا عباسی که متولد شهرستان شیروان استان خراسان شمالی است، ودر سال ١٣٨٩ اولین آلبوم هنری خود به نام «کوات» را با همکاری مادرش و محسن میرزازاده منتشر کرد که با استقبال گسترده‌ای روبرو شد.

یلدا عباسی پس از دو سال آلبوم «کوات ٢» را آماده کرد که تاکنون از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران مجوز پخش آن صادر نشده است

https://www.youtube.com/watch?v=iuRd0q05NtU

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *